PÉČE O TĚLO

Hýčkejte své celé tělo.

Dopřejte si odpočinek a zároveň udělejte něco pro své zdraví. S produkty Éminenc se můžete zbavit také nevzhledné celulitidy a zároveň podpořit funkci lymfatického sytému.

STONE CROP BODY/TĚLOVÉ OŠETŘENÍ – ZPEVNĚNÍ A ZEŠTÍHLENÍ         (cca 120 min.)

Protokol ošetření těla cíleně zaměřen na zpevnění a prokrvení pokožky a podpoření lymfatického a systému. Prostřednictvím promyšleného systému stimulační péče a relaxace umocněného zábalovou terapií se budete cítit jako znovuzrození. Protokol zahrnuje ošetření dolních končetin, zejména problémových partií, trupu a paží. Propojuje masážní, reflexologické a relaxační zábalové techniky, které jsou umocněny skladbou vybraných stimulačních ovocných a bylinných tělových produktů. Pokožka bude zpevněná, hydratovaná a obnovená.

Ošetření zahrnuje: stimulační exfoliační masáž, tělový (abrazivní) peel (scrub), aktivní stimulační bylinný wrap, teplý zábal, aplikaci konturujícího krému a tělového mléka. 

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ – DETOXIKACE A PODPORA FUNKE LYMFY (cca 90 min.)

Jemná masážní technika, při níž speciálními hmaty ruky dochází k uvolnění lymfy.  Masáž se provádí tzv. „na sucho“ bez pomocí oleje či masážního krému. Má pomalý rytmus a rychlost. U této masáže je také velice důležitý směr „hlazení“  jímž je lymfa vháněna do  lymfatických uzlin.

Napomáhá odplavení škodlivin z těla ven, tj. detoxikaci organismu. Jejím nejvýznamnějším přínosem je urychlení toku lymfy mízním řečištěm a posílení látkové výměny organismu a celkové posílení imunity. Významně pomáhá ke zmírnění projevů celulitidy. Rozprouděním lymfy a odplavení škodlivin dochází také k celkovému zeštíhlení. 

S ohledem na účinnost s sebou tato technika nese jistá rizika a kontraindikace. Nejste-li si tedy úplně jisti, že právě pro vás je manuální lymfodrenáž vhodná, určitě se poraďte s osobním lékařem, který dobře zná váš celkový zdravotní stav.