PÉČE O TĚLO

Dopřejte si odpočinek a podpořte své zdraví.

Zbavte se nevzhledné celulitidy, podpořte funkci lymfatického sytému, zpevněte postavu.

Využijte těchto rituálů:

STONE CROP BODY/PÉČE O TĚLO – ZPEVNĚNÍ A ZEŠTÍHLENÍ (cca 120 min.)

Protokol ošetření těla cíleně zaměřen na zpevnění a prokrvení pokožky a zároveň podpoření lymfatického a systému. Protokol zahrnuje ošetření dolních končetin a problémových partií – trupu a paží. Propojuje zábalovou terapii, masážní a relaxační techniky, které jsou umocněny skladbou vybraných stimulačních ovocných a bylinných tělových produktů. Pokožka bude zpevněná, hydratovaná a obnovená.

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ – PODPORA FUNKCE LYMFY, DETOXIKACE (cca 90 min.)

Speciální masážní technika s regeneračními a relaxačními účinky. Významné jsou také kosmetické účinky. Napomáhá k odplavení škodlivin z těla ven, tj. detoxikaci organismu. Jejím nejvýznamnějším přínosem je urychlení toku lymfy mízním řečištěm a posílení látkové výměny organismu a celkové posílení imunity. Významně pomáhá ke zmírnění projevů celulitidy. Rozprouděním lymfy a odplavení škodlivin dochází také k celkovému zeštíhlení, a to díky zbavení se zadržované vody. Celkově regeneruje organismus.

Nejste-li si úplně jisti, že právě pro vás je manuální lymfodrenáž vhodná, určitě se poraďte s osobním lékařem, který dobře zná váš celkový zdravotní stav.

Jemná masážní technika, při níž speciálními hmaty ruky dochází k uvolnění lymfy. 
Masáž se provádí tzv. „na sucho“ bez pomocí oleje či masážního krému. Má pomalý rytmus a rychlost. 

MADEROTERAPIE (cca 50 – 60 min.)

Masážní metoda specifickými dřevěnými prvky (válečky) zaměřená na zlepšení vzhledu a funkce kůže. Podporuje tvarování a formování postavy. Náleží k tzv. „anticelulitidním“ technikám, neboť významně napomáhá k prokrvení pokožky, k podpoře lymfatického systému a tím k odplavování toxinů z těla. Zároveň pomáhá k odbourání usazených tukových zásob v podkoží, vyrovná nerovnosti pokožky a celkově uvolňuje svaly.

Také u této techniky platí, nejste-li si jistí, zda je pro Vás vhodná, poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Používané masážní nástroje

Pozn. Maderoterapii doporučuji kombinovat také s pohybovou aktivitou. Díky tomu bude kůže ještě více prokrvená a terapie ještě více účinná. Zároveň je vhodné dodržovat doporučený stravovací režim, který zamezí zadržování vody v těle a přispívá k viditelnému zlepšení stavu pokožky.