PÉČE O PLEŤ

Každá pleť je jiná, a proto vyžaduje specifickou konkrétní péči.

Pro ošetření pleti jsou sestaveny protokoly péče a díky účinným přírodním složkám jsou výsledky zaručeny.

Z čeho lze vybírat?

EMINENCE CLEAN SKIN/RITUÁL ČISTOTY  (cca 60 min.)

Malý očistný detoxikační rituál, kterým se navracíte k původní dokonalosti pleti. Nabízí hloubkovou exfoliaci a vyhlazení, hydrataci a čištění pórů. Doporučujeme pro normální pleť a citlivou, či jako prevenci vzniku zánětů a pupínků či jiných nedokonalostí pleti. Hloubkové čištění je základ každé péče a především zdravé pleti.

ANTIACNE CLEAN SKIN/ANTIAKNÉ PÉČE  (cca 60 min.)

Hloubková péče o problematickou pleť podporující hojení akné. Hloubkovou profesionální exfoliací se předchází zánětům a zároveň drobným poraněním či jizvičkám. Péče nabízí důkladnou exfoliaci a hloubkové čištění pórů, černých teček a zároveň podpoří regeneraci pleti a její hojení. Doporučujeme pro mastnou a zánětlivou pleť jako řešení i prevenci vzniku zánětů a pupínků. Díky síle přírodních složek, zejména bylinek, pleť není po ošetření začervenalá.

Výsledky hojení zánětu akné po několika ošetřeních.

BRIGHT SKIN/DOKONALÉ PROJASNĚNÍ    (cca 90 min.)

Projasnění pleti, zesvětlení tmavých skvrn a hyperpigmentace. Vyčištění pleti, zklidnění tonikem, vyhlazení exfoliací, zklidnění, hloubková hydratace a projasnění. Klíčovou složku je alternativa přírodního hydrochinonu, která zaručí jasnou a barevně sjednocenou pokožku.

CALM SKIN/ BYLINNÝ KOKTEJL PRO ZKLIDNĚNÍ PLETI (90 min.)

I ta nejcitlivější pokožka si zamiluje tuto šetrnou, hluboce vyživující a zklidňující péči. Protokol sestavený z léčivých a tišivých bylin jako arnika a netřesk či měsíček zklidní vaši pokožku, uleví od napětí a začervenání, zanechá ji hydratovanou, hladkou a projasněnou.

Zklidnění pleti, zbavení začervenání a napětí.

EMINENCE BEAUTY EXPRESS ANTI- AGING/NÁVRAT MLÁDÍ  (105 min.)

Protokol určený pro zralou pokožku. Kompletní omlazující a liftingová péče, která regeneruje pleť, tvaruje a zpevňuje obličejové svaly a zanechává pleť jasnou, sjednocenou a tonizovanou. Povadlé rysy se opět zpevní, křehká pleť bez jasu a života se rozjasní, a Vy znovu objevíte zářivou a mladistvou pleť.

Viditelné omlazení pleti a zpevnění kontur.

ARTIC BERY ILLUMINATING SYSTEMS/ SYSTÉM PEALINGŮ – ZMÍRNĚNÍ JIZEV, PIGMENTACE A HLUBOKÝCH VRÁSEK  (cca 60 min.)

Ošetření je přírodní formou (alternativou) chemického peelingu, které je zacíleno na škody pleti po těžší formě akné – zmírnění jizev, škody způsobené slunečním zářením – zesvětlení pigmentových skvrn, zmírnění nerovného povrchu pleti a hlubších vrásek. Protokol je složen ze dvou po sobě jdoucích komplexů kroků peealů a účinných aktivátorů arktických botanických přísad, které zajistí naprostou obnovu a regeneraci pokožky.  Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

ESSENTIALLY BEAUTIFUL RELAX /RITUÁL RELAXACE A HARMONIE  (cca 120 min.)

Exkluzivní holistický rituál, který dokonale vypíná pleť a zároveň svým aromaterapeutickým působením pomáhá nalézt vnitřní klid a harmonii mysli. Jde o unikátní recepturu založenou na působení vysoce efektivních látek 100% přírodního původu, které zaručují okamžitý omlazující efekt a sametově jemnou pleť zářící zdravím a energií.

„CUPPING FACE“/BAŇKOVÁNÍ OBLIČEJE  – MASÁŽ BAŇKOU  (cca 10 – 15 min.)

Chcete li zažít netradiční omlazující proceduru, dopřejte si lehkou „masáž baňkou“. Na rozdíl od baňkování těla se nemusíte obávat žádných modřin.  Baňka nezůstává na obličeji dlouho na stejném místě, ale neustále se pohybuje. Baňkováním se vytváří jemný podtlak a výsledky jsou velmi příjemné a viditelné i hned. Baňkování zpevňuje ochablé kontury tváře, pozvedá koutky rtů a redukuje vrásky, čímž účinně oddaluje stárnutí pleti, zachovává mladistvý vzhled. Podporuje kožní metabolismus a látkovou výměnu, příznivě ovlivňuje lymfatický systém a odvádí toxiny.