NABÍDKA OŠETŘENÍ

Pro ošetření pleti jsou sestaveny rituály péče, avšak konkrétní produkty Éminenc jsou vybírány dle požadavků a potřeb dané pleti.

Neobyčejná moc a síla přírody, harmonie, klid, energie, kvalita a ryze osobní přístup. To jsou základní stavební kameny při rituálech s kosmetikou Éminenc Organic Skin.

Vychutnejte si jedinečné kouzlo doteku přírody, její sílu a účinky na vaší pleti v těchto rituálech:

EMINENCE CLEAN SKIN/RITUÁL ČISTOTY  (cca 60 min.)

Detoxikační, čistící a okysličující dokonalá péče je malý očistný rituál, kterým se navracíte k původní dokonalosti pleti. Péče nabízí dokonalou exfoliaci a vyhlazení, hydrataci a hloubkové pročištění pórů. Doporučujeme pro normální pleť a citlivou, či jako prevenci vzniku zánětů a pupínků či jiných nedokonalostí pleti. Hloubkové čištění je základ péče a zdravé pleti.

Ošetření obsahuje: Odlíčení, hydrataci, enzymatický peeling, čištění, protizánětlivé či zklidňující sérum, maska, krém.

ANTIACNE CLEAN SKIN/ANTIAKNÉ PÉČE  (cca 60 min.)

Hloubková péče o problematickou pleť, malý očistný rituál, podporující hojení akné a zdravě vypadající pleť. Hloubkovou profesionální exfoliací se předchází zánětům a zároveň drobným poraněním či jizvičkám, jež provází aknózní pleť. Péče nabízí důkladnou exfoliaci a hloubkové pročištění pórů, černých teček a zároveň podpoří regeneraci pleti a její hojení. Doporučujeme pro mastnou a zánětlivou pleť jako řešení i prevenci vzniku zánětů a pupínků. Díky síle přírodních složek, zejména bylinek, pleť není po ošetření začervenalá.

Ošetření obsahuje: Odlíčení, dvoufázové čištění, tonizaci, enzymatický peeling, stimulující masku, hloubkové čištění, zklidňující či protizánětlivá maska, protizánětlivé sérum, krém a doplnění přístrojovým ošetřením.

BRIGHT SKIN/DOKONALÉ PROJASNĚNÍ    (cca 90 min.)

Projasnění pleti, zesvětlení tmavých skvrn a hyperpigmentace. Vyčištění pleti, zklidnění tonikem, vyhlazení exfoliací, stimulace, zklidnění, hloubková hydratace a projasnění a následné závěrečné zklidnění. Klíčovou složku je alternativa přírodního hydrochinonu, která zaručí jasnou a barevně sjednocenou pokožku.

Ošetření obsahuje: Odlíčení, tonizaci, enzymatický peeling, stimulující maska, čištění, masáž obličej, krk, dekolt 20min, zklidňující sérum, ošetření očního okolí, maska, krém.

CALM SKIN/ BYLINNÝ KOKTEJL PRO ZKLIDNĚNÍ PLETI (90 min.)

I ta nejcitlivější pokožka si zamiluje tuto šetrnou, hluboce vyživující a zklidňující péči. Protokol sestavený z léčivých a tišivých bylin jako arnika a heřmánek zklidní vaši pokožku, uleví od napětí a zanechá ji hydratovanou, hladkou a bez vrásek.

Ošetření obsahuje: citlivé odlíčení, tonizaci, enzymatický peeling, bahenní maska, masáž obličej, krk, dekolt 20min, zklidňující sérum, ošetření očního okolí, maska, krém.

EMINENCE BEAUTY EXPRESS ANTI- AGING/NÁVRAT MLÁDÍ  (105 min.)

Protokol určený pro zralou pokožku. Využívá pouze nejkvalitnější organické ovoce, byliny a koření k maximálním omlazujícím a protistárnoucím účinkům. Kompletní omlazující a liftingová péče, která regeneruje pleť, tvaruje a zpevňuje obličejové svaly a zanechává pleť jasnou, sjednocenou a tonizovanou. Povadlé rysy se opět zpevní, křehká pleť bez jasu a života se rozjasní, a Vy znovu objevíte zářivou a mladistvou pleť.

Ošetření obsahuje: Odlíčení, enzymatický peeling, stimulující maska, čištění, masáž obličej, krk, dekolt, paže 30min, aktivní sérum, ošetření očního okolí, maska, krém.

ARTIC BERY ILLUMINATING SYSTEMS/ SYSTÉM PEALINGŮ – ZMÍRNĚNÍ JIZEV, PIGMENTACE A HLUBOKÝCH VRÁSEK  (cca 60 min.)

Ošetření je přírodní formou (alternativou) chemického peelingu, které je zacíleno na škody pleti po těžší formě akné – zmírnění jizev, škody způsobené slunečním zářením – zesvětlení pigmentových skvrn, zmírnění nerovného povrchu pleti a hlubších vrásek. Protokol je složen ze dvou po sobě jdoucích komplexů kroků peealů a účinných aktivátorů arktických botanických přísad, které zajistí naprostou obnovu a regeneraci pokožky.  Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Ošetření zahrnuje: citlivé odlíčení, tonizaci, enzymatický exfoliační peeling + 2 x peel akctivator, neutralizace – tonizace (opakování vrstev peealu), zklidnění pleti maskou, ošetření sérem, nanesení krému, oční péče dle typu pokožky (popř. sluneční ochrana).

ESSENTIALLY BEAUTIFUL RELAX /RITUÁL RELAXACE A HARMONIE  (cca 120 min.)

Díky moudrosti alchymie ztělesněné v této péči nikdo neodhalí Váš skutečný věk. Speciální a synergicky působící aktivní látky obnovují přirozenou vnitřní zář a světlo.  Exkluzivní holistický rituál, který dokonale vypíná pleť a zároveň svým aromaterapeutickým působením pomáhá nalézt vnitřní klid a harmonii mysli. Jde o unikátní recepturu založenou na působení vysoce efektivních látek 100% přírodního původu, které zaručují okamžitý efekt a sametově jemnou pleť zářící mládím a energií.

Ošetření obsahuje: Odlíčení, enzymatický peeling, detoxikace, stimulace, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje, krk, dekolt, paží, zahřívání nohou, 40 minut, aktivní sérum, ošetření očního okolí, maska, aktivní sérum, závěrečný krém.

„CUPPING FACE“/BAŇKOVÁNÍ OBLIČEJE  – MASÁŽ BAŇKOU  (cca 10 – 15 min.)

Chcete li zažít netradiční omlazující proceduru, dopřejte si lehkou „masáž baňkou“. Já preferuji skleněné baňky různých velikostí. Na rozdíl od baňkování těla se nemusíte obávat modřin.  Baňka nezůstává na obličeji dlouho na stejném místě, ale neustále se pohybuje. Baňkováním se vytváří jemný podtlak a výsledky jsou velmi příjemné a viditelné i hned. Baňkování zpevňuje ochablé kontury tváře, pozvedá koutky rtů a redukuje vrásky, čímž účinně oddaluje stárnutí pleti, zachovává mladistvý vzhled. Podporuje kožní metabolismus a látkovou výměnu, příznivě ovlivňuje lymfatický systém a odvádí toxiny. Zpevňuje pleť, zvyšuje její elasticitu a celkově zlepšuje kvalitu kůže obličeje. Hlouběji zapracovává výživné látky krémů nebo olejů, neboť dochází k prokrvení až ve spodní vrstvě kůže. Baňkování se provádí buď na samém konci protokolu ošetření, nebo jej zařazuji jako součást manuální lymfodrenáže těla.